HaitiDocs

Done / Pòtfolyo patnè yo / Sektè

Sante

134 operasyon aktif patnè finansman yo. An milyon dola ameriken sof si yo di lòt bagay. Ane fiskal ayisyen, soti oktòb rive septanm. FY2026-27 te kòmanse 1 oktòb 2026.

Dekèse nan FY2025-26

104.5 milyon dola ameriken

Jan chak sous anrejistre yo; 9 nan 17 patnè finansman ki nan dosye a pibliye yo

Nouvo angajman nan FY2025-26

182.4 milyon dola ameriken

Apwouve oswa angaje, apre rediksyon; 6 nan 17 patnè finansman ki nan dosye a pibliye yo

Pòtfolyo aktif nan dat 18 oktòb 2026

1,339.6 milyon dola ameriken

118 nan 134 operasyon aktif pibliye yon montan apwouve

Pòtfolyo nan dat 18 oktòb 2026

Yon pozisyon nan dat done yo: apwouve se tout angajman jiska jodi a sou operasyon yo, san anilasyon yo; dekèse jiska jodi a ak pa dekèse se sa chak patnè pibliye.

Tablo 1.Pòtfolyo operasyon aktif yo nan dat 18 oktòb 2026, milyon dola ameriken

OperasyonApwouveMilyon dola amerikenDekèse jiska jodi aMilyon dola amerikenPa dekèse
Operasyon aktif1341,339.6118 sou 134 rapòte1,081.0105 sou 134 rapòtePa gen total13.0, 1 sou 134 op.

Operasyon aktif pa patnè

Tablo 2.Operasyon aktif, sante, pa patnè finansman, milyon dola ameriken

Pòtfolyo operasyon aktif yo nan dat 18 oktòb 2026
PatnèOperasyon aktifApwouveMilyon dola amerikenDekèse jiska jodi aMilyon dola amerikenPa dekèseMilyon dola ameriken
Etazini47827.845 sou 47 rapòte735.439 sou 47 rapòtePa rapòte
Gavi12116.011 sou 12 rapòte103.011 sou 12 rapòtePa rapòte
Gwoup BID2100.4Pa rapòtePa rapòte
Fon mondyal398.682.4Pa rapòte
Gwoup Bank Mondyal190.061.213.0
Kanada846.67 sou 8 rapòte34.0Pa rapòte
Resous debaz ajans Nasyonzini yo2233.231.912 sou 22 rapòtePa rapòte
Lafrans614.14 sou 6 rapòte12.54 sou 6 rapòtePa rapòte
Fon komen Nasyonzini yo169.49 sou 16 rapòte18.213 sou 16 rapòtePa rapòte
Almay123.01.9Pa rapòte
Laswèd40.62 sou 4 rapòte0.62 sou 4 rapòtePa rapòte
Laswis1Pa rapòtePa rapòtePa rapòte
Tout patnè finansman yo1341,339.61,081.0Pa gen total13.0 pou 1 sou 134

Depans ajans Nasyonzini yo

Lajan ajans Nasyonzini yo depanse ann Ayiti. Pi fò ladan l soti nan patnè finansman ki anwo yo, kidonk yo pa ajoute l sou yo. Done pa konplè: dènye dekèsman ajans lan gen plis pase sis mwa anvan dat done yo, oswa dekèsman IATI li an 2025 pi piti pase mwatye finansman imanitè OCHA FTS anrejistre li resevwa ane sa a. Chif li yo se sòm sa li pibliye.

Tablo 3.Ajans Nasyonzini, sante, milyon dola ameriken

AjansDekèse FY2025-26Milyon dola amerikenDekèse FY2026-27jiska 18 oktMilyon dola ameriken
UNICEFdone jiska out 202616.2Anyen jiska jodi a
World Health Organizationdone jiska septanm 20267.4Anyen jiska jodi a
United Nations Development Programmedone jiska oktòb 20267.20.3
Joint United Nations Programme on HIV/AIDS (UNAIDS)done jiska out 20260.9Anyen jiska jodi a
Ajans Nasyonzini, total sa ki rapòte yo31.84 sou 8 ajans0.31 sou 8 ajans

Nouvo angajman ak dekèsman, FY2016-17 rive FY2025-26

Total patnè finansman ki rapòte chak ane, sou 17. Yon selil vid: pa gen anyen ki anrejistre pou patnè a ane sa a.

Nouvo angajman ki rapòte, milyon dola ameriken
FY2016-17, 269.3 milyon dola ameriken26916-17FY2017-18, 290.3 milyon dola ameriken29017-18FY2018-19, 348.3 milyon dola ameriken34818-19FY2019-20, 331.7 milyon dola ameriken33219-20FY2020-21, 288.7 milyon dola ameriken28920-21FY2021-22, 257.7 milyon dola ameriken25821-22FY2022-23, 214.4 milyon dola ameriken21422-23FY2023-24, 244.0 milyon dola ameriken24423-24FY2024-25, 149.4 milyon dola ameriken14924-25FY2025-26, 182.4 milyon dola ameriken18225-26FY2026-27, anyen (jiska 18 okt)anyenjiska 18 okt26-27FY2016-17, 269.3 milyon dola ameriken26916-17FY2017-18, 290.3 milyon dola ameriken29017-18FY2018-19, 348.3 milyon dola ameriken34818-19FY2019-20, 331.7 milyon dola ameriken33219-20FY2020-21, 288.7 milyon dola ameriken28920-21FY2021-22, 257.7 milyon dola ameriken25821-22FY2022-23, 214.4 milyon dola ameriken21422-23FY2023-24, 244.0 milyon dola ameriken24423-24FY2024-25, 149.4 milyon dola ameriken14924-25FY2025-26, 182.4 milyon dola ameriken18225-26FY2026-27, anyen (jiska 18 okt)anyenjiska 18 okt26-27
Dekèsman ki rapòte, milyon dola ameriken
FY2016-17, 249.1 milyon dola ameriken24916-17FY2017-18, 299.5 milyon dola ameriken30017-18FY2018-19, 263.0 milyon dola ameriken26318-19FY2019-20, 260.8 milyon dola ameriken26119-20FY2020-21, 233.0 milyon dola ameriken23320-21FY2021-22, 228.5 milyon dola ameriken22821-22FY2022-23, 257.6 milyon dola ameriken25822-23FY2023-24, 245.3 milyon dola ameriken24523-24FY2024-25, 186.8 milyon dola ameriken18724-25FY2025-26, 104.5 milyon dola ameriken10525-26FY2026-27, 0.4 milyon dola ameriken (jiska 18 okt)0.4jiska 18 okt26-27FY2016-17, 249.1 milyon dola ameriken24916-17FY2017-18, 299.5 milyon dola ameriken30017-18FY2018-19, 263.0 milyon dola ameriken26318-19FY2019-20, 260.8 milyon dola ameriken26119-20FY2020-21, 233.0 milyon dola ameriken23320-21FY2021-22, 228.5 milyon dola ameriken22821-22FY2022-23, 257.6 milyon dola ameriken25822-23FY2023-24, 245.3 milyon dola ameriken24523-24FY2024-25, 186.8 milyon dola ameriken18724-25FY2025-26, 104.5 milyon dola ameriken10525-26FY2026-27, 0.4 milyon dola ameriken (jiska 18 okt)0.4jiska 18 okt26-27

Tablo 4.Dekèsman, sante, pa patnè finansman, milyon dola ameriken

PatnèFY2016-17Milyon dola amerikenFY2017-18Milyon dola amerikenFY2018-19Milyon dola amerikenFY2019-20Milyon dola amerikenFY2020-21Milyon dola amerikenFY2021-22Milyon dola amerikenFY2022-23Milyon dola amerikenFY2023-24Milyon dola amerikenFY2024-25Milyon dola amerikenFY2025-26Milyon dola amerikenDis ane
Etazini176.2206.7167.8175.7156.1152.2138.8129.1101.940.4
Fon mondyal34.743.132.826.239.939.647.847.644.932.7
Gwoup Bank Mondyal16.619.823.623.79.85.420.230.613.311.2
Gavi8.93.414.36.87.69.714.818.411.110.8
Kanada10.814.415.415.210.211.327.910.010.14.4
LafransPa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòte1.94.72.95.44.33.7
Almay0.60.90.50.50.90.81.21.30.30.5
Resous debaz ajans Nasyonzini yo1.29.05.34.03.33.33.22.70.60.5
LaswèdPa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòte0.30.3
IlandPa rapòte<0.1<0.10.20.1Pa rapòte0.1<0.1<0.1Pa rapòte
NòvèjPa rapòtePa rapòtePa rapòte0.40.4Pa rapòte−0.0Pa rapòtePa rapòtePa rapòte
Laswis<0.1Pa rapòte0.1Pa rapòte<0.1Pa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòte
Fon komen Nasyonzini yo<0.12.23.08.02.71.50.70.10.1Pa rapòte
Wayòm Ini0.1<0.10.1<0.10.1<0.1<0.1Pa rapòtePa rapòtePa rapòte
Total patnè ki rapòte yo249.1299.5263.0260.8233.0228.5257.6245.3186.8104.5
Patnè ki rapòte, sou 17 ki nan dosye a1010111113101210119
Nouvo angajman pa patnèFY2016-17 rive FY2025-26

Tablo 5.Nouvo angajman, sante, pa patnè finansman, milyon dola ameriken

PatnèFY2016-17Milyon dola amerikenFY2017-18Milyon dola amerikenFY2018-19Milyon dola amerikenFY2019-20Milyon dola amerikenFY2020-21Milyon dola amerikenFY2021-22Milyon dola amerikenFY2022-23Milyon dola amerikenFY2023-24Milyon dola amerikenFY2024-25Milyon dola amerikenFY2025-26Milyon dola amerikenDis ane
Gwoup BIDPa rapòtePa rapòte0.80.2Pa rapòte0.20.4Pa rapòte0.4100.0
Fon mondyal20.151.337.215.459.217.944.166.520.235.5
Etazini187.7179.4220.1269.7174.4156.3133.5143.299.032.5
Gavi5.04.511.911.79.417.39.314.215.912.2
Resous debaz ajans Nasyonzini yo1.210.95.36.13.36.63.25.10.61.8
AlmayPa rapòte1.10.21.01.11.60.80.90.30.5
Kanada30.242.3Pa rapòte2.723.80.522.112.010.7Pa rapòte
LafransPa rapòtePa rapòtePa rapòte1.814.82.80.51.62.3Pa rapòte
NòvèjPa rapòtePa rapòtePa rapòte0.7Pa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòte
LaswèdPa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòte0.30.3Pa rapòtePa rapòte
LaswisPa rapòtePa rapòte0.2Pa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòte
Fon komen Nasyonzini yo<0.10.72.62.32.70.70.20.10.1Pa rapòte
Wayòm Ini<0.10.1<0.1<0.1Pa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòte
Gwoup Bank Mondyal25.0Pa rapòte70.020.0Pa rapòte53.9Pa rapòtePa rapòtePa rapòtePa rapòte
Total patnè ki rapòte yo269.3290.3348.3331.7288.7257.7214.4244.0149.4182.4
Patnè ki rapòte, sou 17 ki nan dosye a88101281010996

Operasyon

Operasyon aktif (189)

189 operasyon, 134 ladan yo se pou patnè finansman. Patnè finansman, apwouve jiska jodi a (stòk): 1,339.6 milyon dola ameriken, rapòte pou 118 sou 134. Dekèse nan FY2025-26 (flo): 96.6 milyon dola ameriken, rapòte pou 66 sou 134. 1 operasyon konte ak operasyon manman l.

Tablo 6.Operasyon aktif, pi gwo angajman an premye, milyon dola amerikenYon operasyon ki make « konte ak » se yon finansman adisyonèl sous la anrejistre lajan l anba operasyon manman an: montan li yo nan liy operasyon manman an epi yon sèl fwa nan total yo.

GHSC IDIQ - VIH/SIDA TOUnited States, USAIDnov 2027258.3229.5Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Pati Ayiti
4% nan yon finansman plizyè peyi ki fè 7,005.4
Kòmansman
15 avril 2015
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
28 novanm 2027
Dekèse jiska
30 jen 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
258.3
Dekèse
229.5
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
Dènye tranzaksyon
30 jen 2026
Idantifyan operasyon an
AIDOAATO1500007
Dènye chanjman
16 oktòb 2026
Rebati aksè a sèvis sante esansyèl yoIDB Group, IDBdes 2032100.0Pa rapòtePa rapòte
Patnè
IDB Group, IDB
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Don
Gichè finansman
Sovereign Guaranteed
Apwobasyon
8 oktòb 2025
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
29 desanm 2032
Dekèse jiska
Pa rapòte
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
100.0
Dekèse
Pa rapòte
Pa dekèse
Pa rapòte
Dènye tranzaksyon
8 oktòb 2025
Idantifyan operasyon an
HA-J0012
Dènye chanjman
16 oktòb 2026
Ranfòsman swen sante primè ak sipèvizyonWorld Bank Group, World Bankdes 202690.061.213.0
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Finansman BIRD/IDA
Gichè finansman
Grants
Apwobasyon
16 me 2019
Antre an vigè
28 out 2019
Fèmen
31 desanm 2026
Dekèse jiska
30 septanm 2026
Ajans egzekisyon
Ministry of Public Health and Population,Project Management Unit
Angajman
90.0
Dekèse
61.2
Pa dekèse
13.0
Diferans nan sa ki poko dekese
15.9: fon fidisyè yo pa nan eta IDA a, ki bay montan ki poko dekese pou lajan IDA sèlman; eta IDA a evalye kredi ki poko dekese an dwa tiraj espesyal yo nan to chanj jodi a
Dènye tranzaksyon
30 jen 2026
Idantifyan operasyon an
P167512
Dènye chanjman
9 oktòb 2026
Pwogram siviv manman ak timoun (MCSP - ansyen RMNCH)United States, USAIDdes 201982.282.1Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
Ap fèmen
Enstriman
Pa rapòte
Pati Ayiti
15% nan yon finansman plizyè peyi ki fè 556.7
Kòmansman
17 mas 2014
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 desanm 2019
Dekèse jiska
30 jen 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
82.2
Dekèse
82.1
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
Dènye tranzaksyon
30 jen 2026
Idantifyan operasyon an
AIDOAAA1400028
Dènye chanjman
16 oktòb 2026
Envesti pou gen enpak kont tibèkiloz ak VIHGlobal Fund, The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malariades 202676.564.9Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 janvye 2024
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 desanm 2026
Dekèse jiska
1 jiyè 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
76.5
Dekèse
64.9
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
1 jiyè 2026
Idantifyan IATI
47045-HTI-C-WV-2
Chèn apwovizyònman sante mondyal (GSHC-PSM) IDIQ, planin familyal ak sante repwodiktifUnited States, USAIDnov 202764.254.4Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Pati Ayiti
8% nan yon finansman plizyè peyi ki fè 816.1
Kòmansman
15 avril 2015
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
28 novanm 2027
Dekèse jiska
30 jen 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
64.2
Dekèse
54.4
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
Dènye tranzaksyon
30 jen 2026
Idantifyan operasyon an
AIDOAATO1500010
Dènye chanjman
17 oktòb 2026
Meeting targets and maintaining epidemic controlUnited States, USAIDdes 202748.632.8Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Pati Ayiti
3% nan yon finansman plizyè peyi ki fè 1,494.4
Kòmansman
15 avril 2019
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
30 desanm 2027
Dekèse jiska
30 jen 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
48.6
Dekèse
32.8
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
Dènye tranzaksyon
30 jen 2026
Idantifyan operasyon an
7200AA19CA00002
Dènye chanjman
18 oktòb 2026
Amelyorasyon livrezon sèvis sante (IHSD), aktivite rezilyans sante entegreUnited States, USAIDjen 202747.146.3Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Cooperative agreement (B)
Gichè finansman
grants
Kòmansman
22 jen 2022
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
12 jen 2027
Dekèse jiska
Pa rapòte
Ajans egzekisyon
Interchurch Medical Assistance, Inc.
Angajman
47.1
Dekèse
45.8
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
USAspending
Fich USAspending
Dènye tranzaksyon
31 me 2025
Idantifyan operasyon an
72052122CA00007
Water, sanitation and hygiene in emergencyUnited Nations, UNICEFfev 202344.546.7Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
Ap fèmen
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 janvye 2017
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
28 fevriye 2023
Dekèse jiska
31 janvye 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
44.5
Dekèse
46.7
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
Dènye tranzaksyon
31 janvye 2026
Idantifyan IATI
XM-DAC-41122-Haiti-1830/A0/08/503/005
Quality child survival servicesUnited Nations, UNICEFdes 202726.326.0Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 mas 2023
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 desanm 2027
Dekèse jiska
31 out 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
26.3
Dekèse
26.0
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
31 out 2026
Idantifyan IATI
XM-DAC-41122-Haiti-1830/A0/09/501/002
Asistans sib pou peyi yoGavi, Gavi, The Vaccine Alliancedes 202723.020.2Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 janvye 2019
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 desanm 2027
Dekèse jiska
2 avril 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
23.0
Dekèse
20.2
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
2 avril 2026
Idantifyan IATI
47122-HTI-TCA
AF Ranfòsman swen sante primè ak siveyansWorld Bank Group, IDAdes 2026Konte ak P167512Konte ak P167512Konte ak P167512
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Finansman BIRD/IDA
Gichè finansman
IDA
Apwobasyon
16 jen 2022
Antre an vigè
31 oktòb 2022
Fèmen
31 desanm 2026
Dekèse jiska
Pa rapòte
Ajans egzekisyon
Ministère de la Santé Publique et de la Population,UNITE DE GESTION DE PROJET (UGP)
Angajman
20.0
Dekèse
Pa rapòte
Pa dekèse
Pa rapòte
Idantifyan operasyon an
P178755
Aktivite kont epidemi nan mitan popilasyon prioritè yo (ECP2)United States, USAIDfev 202819.619.0Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Cooperative agreement (B)
Gichè finansman
grants
Kòmansman
3 fevriye 2020
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
2 fevriye 2028
Dekèse jiska
Pa rapòte
Ajans egzekisyon
Fondation Serovie
Angajman
19.6
Dekèse
19.5
Pa dekèse
Pa rapòte
Dènye tranzaksyon
31 out 2025
Idantifyan operasyon an
72052120CA00004
Amelyorasyon livrezon sèvis sante (IHSD), patenarya pou ekite nan santeUnited States, USAIDjen 202717.314.6Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Cooperative agreement (B)
Gichè finansman
grants
Kòmansman
23 jen 2022
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
12 jen 2027
Dekèse jiska
Pa rapòte
Ajans egzekisyon
Saint Boniface Haiti Foundation Inc
Angajman
17.3
Dekèse
14.6
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
USAspending
Fich USAspending
Dènye tranzaksyon
30 avril 2026
Idantifyan operasyon an
72052122CA00006
Pwogram peyi UNICEF: Sante matènèl ak timoun (sante, rezilta 2)United Nations, UNICEFfev 202317.218.5Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
Ap fèmen
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 janvye 2017
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
28 fevriye 2023
Dekèse jiska
31 out 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
17.2
Dekèse
18.5
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
31 out 2026
Idantifyan IATI
XM-DAC-41122-Haiti-1830/A0/08/501/002
BRIDGE: pwojè founiti sèvis VIH diferansye pou popilasyon priyorite yoUnited States, USAIDdes 202716.416.1Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Cooperative agreement (B)
Gichè finansman
grants
Kòmansman
10 desanm 2019
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 desanm 2027
Dekèse jiska
Pa rapòte
Ajans egzekisyon
Institut pour la Sante la Population et le Developpement
Angajman
16.4
Dekèse
16.2
Pa dekèse
Pa rapòte
Dènye tranzaksyon
31 jiyè 2025
Idantifyan operasyon an
72052120CA00003
34 lòt operasyon aktif
Vaksen konjige kont pnemokòkGavi, Gavi, The Vaccine Alliancedes 202616.115.8Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 janvye 2014
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 desanm 2026
Dekèse jiska
23 janvye 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
16.1
Dekèse
15.8
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
23 janvye 2026
Idantifyan IATI
47122-HTI-PCV
Ranfòsman sistèm sante aGavi, Gavi, The Vaccine Alliancedes 202815.915.6Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 janvye 2013
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 desanm 2028
Dekèse jiska
21 out 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
15.9
Dekèse
15.6
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
21 out 2026
Idantifyan IATI
47122-HTI-HSS
PentavalanGavi, Gavi, The Vaccine Alliancedes 202615.115.0Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 janvye 2012
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 desanm 2026
Dekèse jiska
23 janvye 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
15.1
Dekèse
15.0
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
23 janvye 2026
Idantifyan IATI
47122-HTI-PENTA
Pou elimine malarya an AyitiUnited Nations, United Nations Development Programmedes 202714.913.8Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
18 desanm 2023
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 desanm 2027
Dekèse jiska
12 oktòb 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
14.9
Dekèse
13.8
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
Dènye tranzaksyon
12 oktòb 2026
Idantifyan IATI
XM-DAC-41114-OUTPUT-01001711
Dènye chanjman
16 oktòb 2026
Nan direksyon eliminasyon malarya - Ayiti (1 janvye 2024 - 31 desanm 2026)Global Fund, The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malariades 202614.312.5Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 janvye 2024
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 desanm 2026
Dekèse jiska
13 janvye 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
14.3
Dekèse
12.5
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
16 me 2026
Idantifyan IATI
47045-HTI-M-UNDP-2
RotavirusGavi, Gavi, The Vaccine Alliancedes 202613.013.0Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 janvye 2013
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 desanm 2026
Dekèse jiska
23 janvye 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
13.0
Dekèse
13.0
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
23 janvye 2026
Idantifyan IATI
47122-HTI-RV
Chèn apwovizyònman sante mondyal (GHSC-PSM), sante manman ak timoun, lòd misyon 4United States, USAIDnov 202712.011.1Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Pati Ayiti
5% nan yon finansman plizyè peyi ki fè 226.8
Kòmansman
15 avril 2015
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
28 novanm 2027
Dekèse jiska
30 avril 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
12.0
Dekèse
11.1
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
Dènye tranzaksyon
30 avril 2026
Idantifyan operasyon an
AIDOAATO1600018
Dènye chanjman
17 oktòb 2026
Asistans sante pou prizonye yoUnited States, USAIDsep 202711.511.4Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Cooperative agreement (B)
Gichè finansman
grants
Kòmansman
1 jiyè 2018
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
30 septanm 2027
Dekèse jiska
Pa rapòte
Ajans egzekisyon
Health Through Walls, Inc.
Angajman
11.5
Dekèse
10.6
Pa dekèse
Pa rapòte
Dènye tranzaksyon
30 septanm 2025
Idantifyan operasyon an
72052118CA00002
Pwogram peyi UNICEF: Ijans nitrisyonèl (nitrisyon, rezilta 4)United Nations, UNICEFfev 202311.212.2Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
Ap fèmen
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 janvye 2017
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
28 fevriye 2023
Dekèse jiska
31 jiyè 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
11.2
Dekèse
12.2
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
31 jiyè 2026
Idantifyan IATI
XM-DAC-41122-Haiti-1830/A0/08/502/004
Sante ak dwa seksyèl ak repwodiktif - Sante - Sipò pou fanm save yoCanada, Foreign Affairs, Trade and Development Canada (DFATD)mas 202810.98.3Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
18 mas 2024
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 mas 2028
Dekèse jiska
11 jen 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
10.9
Dekèse
8.3
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
11 jen 2026
Idantifyan IATI
CA-3-P010363001
Strengthening public health systems and laboratory quality systemsUnited States, Department of Health and Human Servicessep 202810.710.0Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 oktòb 2022
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
29 septanm 2028
Dekèse jiska
17 desanm 2025
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
10.7
Dekèse
10.0
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
6 mas 2026
Idantifyan operasyon an
NU2GGH002479
Chèn aprovizyonman mondyal pou sante - Kit tès rapid (GHSC-RTK)United States, USAIDnov 202610.29.1Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Pati Ayiti
2% nan yon finansman plizyè peyi ki fè 503.6
Kòmansman
27 fevriye 2015
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
28 novanm 2026
Dekèse jiska
31 me 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
10.2
Dekèse
9.1
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
Dènye tranzaksyon
30 jen 2026
Idantifyan operasyon an
AIDOAATO1500004
Dènye chanjman
16 oktòb 2026
Sustained HIV epidemic control through prevention, care and treatment servicesUnited States, Department of Health and Human Servicessep 202648.050.1Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
Ap fèmen
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 oktòb 2020
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
29 septanm 2026
Dekèse jiska
12 fevriye 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
9.9
Dekèse
50.1
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
12 fevriye 2026
Idantifyan operasyon an
NU2GGH002300
Pwogram sante matènèl ak planin familyalFrance, AFDokt 20279.18.5Pa rapòte
Patnè
France, AFD
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
13 desanm 2021
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 oktòb 2027
Dekèse jiska
31 out 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
9.1
Dekèse
8.5
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
Dènye tranzaksyon
31 out 2026
Idantifyan IATI
FR-3-CHT113101
Amelyorasyon aksè a sante ak dwa seksyèl ak repwodiktif (RESPECT)Canada, Foreign Affairs, Trade and Development Canada (DFATD)okt 20269.08.2Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Pati Ayiti
34% nan yon finansman plizyè peyi ki fè 26.3
Kòmansman
27 septanm 2021
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 oktòb 2026
Dekèse jiska
17 septanm 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
9.0
Dekèse
8.2
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
17 septanm 2026
Idantifyan IATI
CA-3-P008378001
Dènye chanjman
18 oktòb 2026
Sistèm enfòmasyon sante peyi yo ak itilizasyon done (CHISU)United States, USAIDjiy 20268.66.9Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
Ap fèmen
Enstriman
Pa rapòte
Pati Ayiti
8% nan yon finansman plizyè peyi ki fè 105.9
Kòmansman
1 out 2020
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 jiyè 2026
Dekèse jiska
31 jiyè 2025
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
8.6
Dekèse
6.9
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
Dènye tranzaksyon
31 jiyè 2025
Idantifyan operasyon an
7200AA20CA00009
Pwogram peyi UNICEF: Founiti sèvis nitrisyon (nitrisyon, rezilta 2)United Nations, UNICEFfev 20238.38.6Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
Ap fèmen
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 janvye 2017
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
28 fevriye 2023
Dekèse jiska
31 jiyè 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
8.3
Dekèse
8.6
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
Dènye tranzaksyon
31 jiyè 2026
Idantifyan IATI
XM-DAC-41122-Haiti-1830/A0/08/502/002
Platfòm optimizasyon ekipman chèn frèt laGavi, Gavi, The Vaccine Alliancedes 20257.96.7Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
Ap fèmen
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 janvye 2017
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 desanm 2025
Dekèse jiska
29 me 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
7.9
Dekèse
6.7
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
29 me 2026
Idantifyan IATI
47122-HTI-CCEOP
Livrezon vaksinasyon COVID-19 ak ranfòsman sistèm sante aCanada, Foreign Affairs, Trade and Development Canada (DFATD)des 20257.97.5Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
Ap fèmen
Enstriman
Pa rapòte
Pati Ayiti
9% nan yon finansman plizyè peyi ki fè 80.3
Kòmansman
26 oktòb 2022
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 desanm 2025
Dekèse jiska
20 janvye 2023
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
7.9
Dekèse
7.5
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
20 janvye 2023
Idantifyan IATI
CA-3-P011782001
Sipò sistemik pou sèvis sante - Ayiti (1 janvye 2024 - 31 desanm 2026)Global Fund, The Global Fund to Fight AIDS, Tuberculosis and Malariades 20267.75.1Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 janvye 2024
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 desanm 2026
Dekèse jiska
5 me 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
7.7
Dekèse
5.1
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
5 me 2026
Idantifyan IATI
47045-HTI-S-UGP-2
COVID-19 (Pwogram C19)Gavi, Gavi, The Vaccine Alliancedes 20257.53.8Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
Ap fèmen
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 janvye 2024
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 desanm 2025
Dekèse jiska
31 me 2024
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
7.5
Dekèse
3.8
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
1 janvye 2025
Idantifyan IATI
47122-HTI-C19
Sante m, dwa mCanada, Foreign Affairs, Trade and Development Canada (DFATD)nov 20317.11.1Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Pati Ayiti
33% nan yon finansman plizyè peyi ki fè 20.9
Kòmansman
13 mas 2025
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
30 novanm 2031
Dekèse jiska
2 oktòb 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
7.1
Dekèse
1.1
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
2 oktòb 2026
Idantifyan IATI
CA-3-P013132001
Dènye chanjman
16 oktòb 2026
Momentum 3B: simonte obstak byen anrasine yo nan vaksinasyon woutinUnited States, USAIDjiy 20256.65.5Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
Ap fèmen
Enstriman
Pa rapòte
Pati Ayiti
5% nan yon finansman plizyè peyi ki fè 144.6
Kòmansman
27 jiyè 2020
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
26 jiyè 2025
Dekèse jiska
31 oktòb 2025
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
6.6
Dekèse
5.5
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
Dènye tranzaksyon
31 oktòb 2025
Idantifyan operasyon an
7200AA20CA00017
Dènye chanjman
16 oktòb 2026
Vaksen kont polyo inaktiveGavi, Gavi, The Vaccine Alliancedes 20266.36.3Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 janvye 2015
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 desanm 2026
Dekèse jiska
23 janvye 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
6.3
Dekèse
6.3
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
23 janvye 2026
Idantifyan IATI
47122-HTI-IPV
Sipò pou pwojè ekite nan sante seksyèl ak repwodiktifCanada, Foreign Affairs, Trade and Development Canada (DFATD)sep 20255.55.1Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
Ap fèmen
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
12 avril 2021
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
30 septanm 2025
Dekèse jiska
16 fevriye 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
5.5
Dekèse
5.1
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
16 fevriye 2026
Idantifyan IATI
CA-3-P008460001
Pwogram peyi UNICEF: Ranfòsman sistèm nitrisyon (nitrisyon, rezilta 1)United Nations, UNICEFfev 20235.46.5Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
Ap fèmen
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 janvye 2017
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
28 fevriye 2023
Dekèse jiska
31 out 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
5.4
Dekèse
6.5
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
31 out 2026
Idantifyan IATI
XM-DAC-41122-Haiti-1830/A0/08/502/001
Sibvansyon kad USAID-OPSUnited States, USAIDsep 20275.31.8Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Pati Ayiti
13% nan yon finansman plizyè peyi ki fè 40.5
Kòmansman
30 septanm 2022
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
29 septanm 2027
Dekèse jiska
30 jen 2025
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
5.3
Dekèse
1.8
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
Dènye tranzaksyon
30 jen 2025
Idantifyan operasyon an
7200AA22IO00001
Dènye chanjman
16 oktòb 2026
Pwogram peyi UNICEF: Ranfòsman sistèm sante (sante, rezilta 1)United Nations, UNICEFfev 20235.35.8Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
Ap fèmen
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 janvye 2017
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
28 fevriye 2023
Dekèse jiska
31 out 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
5.3
Dekèse
5.8
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
31 out 2026
Idantifyan IATI
XM-DAC-41122-Haiti-1830/A0/08/501/001
Effective global health programmingUnited States, USAIDsep 20295.13.4Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Pati Ayiti
1% nan yon finansman plizyè peyi ki fè 384.5
Kòmansman
22 novanm 2022
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
30 septanm 2029
Dekèse jiska
31 me 2025
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
5.1
Dekèse
3.4
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
Dènye tranzaksyon
31 me 2025
Idantifyan operasyon an
7200AA21N00004
Dènye chanjman
16 oktòb 2026
Sant Ameriken pou Kontwòl ak Prevansyon Maladi: lòt frè administratifUnited States, Department of Health and Human Servicessep 20225.19.8Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
Ap fèmen
Enstriman
Pa rapòte
Pati Ayiti
2% nan yon finansman plizyè peyi ki fè 291.8
Kòmansman
1 oktòb 2021
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
30 septanm 2022
Dekèse jiska
31 mas 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
5.1
Dekèse
9.8
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
Dènye tranzaksyon
31 mas 2026
Idantifyan operasyon an
47148
Dènye chanjman
18 oktòb 2026
Kenbe prevansyon, swen ak tretman VIH san entewonpiUnited States, State Departmentjen 20274.9Pa rapòtePa rapòte
Sektè
Sante
Etap
Apwouve
Enstriman
Cooperative agreement (B)
Gichè finansman
grants
Kòmansman prevwa
1 novanm 2026
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
1 jen 2027
Dekèse jiska
Pa rapòte
Ajans egzekisyon
Zanmi Lasante
Angajman
4.9
Dekèse
Pa rapòte
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich USAspending
Dènye tranzaksyon
18 septanm 2026
Idantifyan operasyon an
SAQMMA26CA0354
Pwogram peyi UNICEF: Ranfòsman sistèm (siviv timoun, rezilta 1)United Nations, UNICEFdes 20274.85.0Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 mas 2023
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
31 desanm 2027
Dekèse jiska
31 out 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
4.8
Dekèse
5.0
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
31 out 2026
Idantifyan IATI
XM-DAC-41122-Haiti-1830/A0/09/501/001
Clinical and public health curriculum development, training and mentoringUnited States, Department of Health and Human Servicessep 20294.34.3Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Pa rapòte
Kòmansman
1 oktòb 2023
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
29 septanm 2029
Dekèse jiska
10 mas 2026
Ajans egzekisyon
Pa rapòte
Angajman
4.3
Dekèse
4.3
Pa dekèse
Pa rapòte
Dosye nan sous yo
Fich IATI (d-portal)
IATI
Dènye tranzaksyon
10 mas 2026
Idantifyan operasyon an
NU2GGH002535
Aktivite entegre chanjman sosyal ak konpòtman (SBC).United States, USAIDmas 20294.31.2Pa rapòte
Sektè
Sante
Etap
An kou
Enstriman
Cooperative agreement (B)
Gichè finansman
grants
Kòmansman
31 mas 2024
Antre an vigè
Pa rapòte
Fèmen
30 mas 2029
Dekèse jiska
Pa rapòte
Ajans egzekisyon
Institut Panos
Angajman
4.3
Dekèse
1.5
Pa dekèse
Pa rapòte
Dènye tranzaksyon
30 avril 2026
Idantifyan operasyon an
72052124CA00001

Operasyon 1 rive 50 sou 189, pi gwo angajman an premye. Operasyon ki vin apre yo

Operasyon planifye (1)

1 operasyon; pou patnè finansman: 1. Patnè finansman, apwouve jiska jodi a (stòk): pa rapòte. Dekèse nan FY2025-26 (flo): anyen.

Montre operasyon an

Operasyon fèmen ak kanpe (1,069)

1,069 operasyon, 838 ladan yo se pou patnè finansman. Patnè finansman, apwouve jiska jodi a (stòk): 3,406.1 milyon dola ameriken, rapòte pou 752 sou 838. Dekèse nan FY2025-26 (flo): 7.9 milyon dola ameriken, rapòte pou 10 sou 838. 2 operasyon konte ak operasyon manman yo.

Lis 1,069 operasyon yo

Sous

Done jiska 18 oktòb 2026
SousLi nan dat
fts:2021:summary_gap18 oktòb 2026
To chanj (Rezèv Federal, FMI)18 oktòb 2026
IATI18 oktòb 2026
IATI18 oktòb 2026
IDA, eta kredi ak don18 oktòb 2026
Done pwojè BID18 oktòb 2026
Pwogram envestisman piblik18 oktòb 2026
USAspending18 oktòb 2026
USAspending18 oktòb 2026
Avi pasasyon mache Bank mondyal18 oktòb 2026
Pwojè Bank Mondyal18 oktòb 2026
OCHA FTS, 2010 rive 202618 oktòb 2026
Site paj sa a

HaitiDocs. Sante. Pòtfolyo patnè yo, done jiska 18 oktòb 2026. https://www.haitidocs.org/portfolio/sectors/health?lang=ht